O mnie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. W 2010 roku ukończyłam aplikację radcowską prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Kielcach i uzyskałam uprawnienia do wykonywania zawodu radcy prawnego. Egzamin radcowski zdałam osiągając najwyższy wynik punktowy

Od tego czasu prowadzę własną kancelarię, wcześniej przez okres ponad 6 lat pracowałam w innej kancelarii prowadząc kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych. Zdobyte przez wszystkie te lata doświadczenie zawodowe pozwala mi na pomoc klientom w różnych dziedzinach prawa. Pomimo tego cały czas staram się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności chętnie stawiając czoło nowym wyzwaniom.

Jestem autorką 25 artykułów opublikowanych w miesięczniku Nieruchomości oraz książki Najem powierzchni i lokali użytkowych – przegląd najistotniejszych zagadnień z punktu widzenia stron stosunku najmu. Wszystkie wspomniane publikacje ukazały się nakładem jednego z najbardziej prestiżowych polskich wydawnictw prawniczych tj. C.H. Beck w Warszawie.

Oprócz wiedzy prawniczej dysponuję także wiedzą z zakresu księgowości, którą uzyskałam w ramach kilkumiesięcznego i bardzo praktycznego kursu Samodzielnych Księgowych Bilansistów prowadzonego przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce oraz zasad ubezpieczeń społecznych.

W swojej pracy przede wszystkim stawiam na bezkompromisowość i odważne działania mające na celu jak najlepiej pojęty interes klienta. Nie uchylam się od prowadzenia tzw. spraw trudnych, w których oprócz wiedzy prawniczej potrzebna jest też determinacja i odwaga. Do każdej prowadzonej sprawy podchodzę indywidualnie, dobierając środki zmierzające do optymalizacji oczekiwanego przez klienta rezultatu.